Ceník výuky:

Děti: 300Kč (45 min lekce)
Dospělí: 400Kč (60 min lekce)
Skupinová kytara nebo ukulele: 200Kč (45 min lekce - dvě děti)


Podmínky: Úvodní seznamovací lekce je zdarma. Další jednu až dvě lekce je možné zaplatit zvlášť. Poté je možné objednat a zaplatit vždy 5, 10 nebo 15 lekcí dopředu. Na všechny hodiny Vám samozřejmě zašlu fakturu mailem a ideální je platba převodem na účet

V případě, že se domluvíme na hodinách u Vás doma a nikoli v prostorách hudebny, bude k ceně připočteno 100 Kč za dojezd po Praze. I v takovém případě je nicméně možné domluvit zapůjčení nástroje. Celková cena výuky již zahrnuje možnost půjčení nástroje na hodinách a kopírování materiálů a not k výuce.

V případě plánované nepřítomnosti mě vždy informujte alespoň den dopředu, nebo v případě akutní události třeba i v den výuky. Zaplacené hodiny Vám nepropadnou, proto Vás prosím, abyste se např. v případě nevolnosti nebo nemoci z hodiny raději omluvili. Nemoc lektora by následně přerušila výuku i ostatním žákům, proto Vás prosím o vzájemnou ohleduplnost.

Za děti přebírám zodpovědnost ve chvíli, kdy dorazí na výuku do učebny. Před učebnou je čekárna, ve které mohou děti počkat na hodinu, pokud dorazí o něco dříve. Ve chvíli, kdy má dítě na lekci 15 minut zpoždění a není dopředu z hodiny omluveno, volám vždy rodičům a informuji je o situaci a řešíme co se stalo.

Pokud nehrajeme u Vás doma ale ve zkušebně, všichni žáci musí být z bezpečnostních a provozních důvodů registrováni systému provozovatele "občanské sdružení Kultury pro mládež - Zkusebny.com", aby sdružení mělo přehled kdo prostory na výuku a hudební zkoušky využívá. Údaje poskytnuté podléhají samozřejmě zákonu o ochraně osobních údajů a nebudou nikde zveřejněny.