Ceník výuky:

Děti: 300Kč (45 min lekce)
Dospělí: 400Kč (60 min lekce)
Skupinová kytara nebo ukulele: 200Kč (45 min lekce - dvě děti)


Podmínky: Úvodní seznamovací lekce může být zdarma, popř. nechám na Vašem uvážení, pokud mi budete chtít za úvodní hodinu přispět. Lekce je možné zaplatit zvlášť, nicméně preferuji pokud si objednáte vždy 5, 10 nebo 15 lekcí dopředu. Na všechny hodiny Vám samozřejmě zašlu fakturu mailem a ideální je platba převodem na účet

V případě, že se domluvíme na hodinách u Vás doma a nikoli v prostorách hudebny, bude k ceně připočteno 100 Kč za dojezd po Praze. I v takovém případě je nicméně možné domluvit zapůjčení nástroje. Celková cena výuky již zahrnuje možnost půjčení nástroje na hodinách a kopírování materiálů a not k výuce.

V případě plánované nepřítomnosti mě vždy informujte alespoň den dopředu, nebo v případě akutní události třeba i v den výuky. Zaplacené hodiny Vám nepropadnou, proto Vás prosím, abyste se např. v případě nevolnosti nebo nemoci z hodiny raději omluvili. Nemoc lektora by následně přerušila výuku i ostatním žákům, proto Vás prosím o vzájemnou ohleduplnost.

Za děti přebírám zodpovědnost ve chvíli, kdy dorazí na výuku do učebny. Ve chvíli, kdy má dítě na lekci 15 minut zpoždění a není dopředu z hodiny omluveno, volám vždy rodičům a informuji je o situaci a řešíme co se stalo.